Avem directorii și directorii adjuncți de școli!

Distribuie articolul

Consiliul de Administraţie al Inspectoratului Şcolar Judeţean a stabilit ieri cine va conduce  unităţile de învăţământ din judeţul Galaţi ale căror mandate erau expirate. Aceștia urmează să ocupe aceste posturi până la organizarea concursului , ministrul Sorin Câmpeanu precizând nu demult că luna octombrie ar fi cea mai propice pentru această testare.

Inspectorul Şcolar General, Gina Brânzan, a spus că în linii mari s-a mers pe continuitate, mai ales că în scurt timp urmează să înceapă şcoala şi au fost numiţi noi directori acolo unde foştii directori s-au pensionat sau nu au mai dorit să ocupe această funcţie.

Schimbări s-au produs şi la nivelul Inspectoratului Şcolar Judeţean. 

Adrian Diaconu  o înlocuieşte pe Carmen Necula Vijelie, cea sprijinită de PMP pentru această funcție.

Inspectorii școlari gălățeni validați sunt următorii:

Dobrin Mihaela – Inspector şcolar pentru educaţie timpurie

 Chirac Maria Alis – Inspector şcolar pentru învăţământ primar

 Cojocaru Elena – Inspector şcolar pentru limba şi literatura română

 Ştefan Elena Gabriela – Inspector şcolar pentru limbi moderne

 Grecu Gabriela – Inspector şcolar pentru matematică

 Joc Genia – Inspector şcolar pentru managementul resurselor umane; Inspector şcolar pentru informatică

 Trifan Iulian – Inspector şcolar pentru fizică; Inspector şcolar pentru chimie

 Puţanu Marius – Daniel – Inspector şcolar pentru geografie

 Langu Sorin – Inspector şcolar pentru istorie

 Mihai Elena-Mădălina – Inspector şcolar pentru arte

 Oprişan Magdalena – Inspector şcolar pentru religie; Inspector şcolar pentru învăţământ special şi minorităţi naţionale

 Gheţău Florin – Inspector şcolar pentru educaţie fizică şi sport

 Tatu Corina – Inspector şcolar pentru învăţământ profesional şi tehnic

 Moza Aura Otilia – Inspector şcolar pentru management instituţional Silivestru Adrian – Inspector şcolar pentru management instituţional Ştefănică Toader – Inspector şcolar pentru management instituţional

 Pătru Emilian – Inspector şcolar pentru management instituţional

 Mustaţă Mariana – Inspector şcolar pentru dezvoltarea resursei umane Muşunoiu Iuliana-Monica – Inspector şcolar pentru managementul resurselor umane

 Tirim Rodica – Inspector şcolar pentru educaţie permanentă.

Mai jos găsiți lista directorilor de școli gălățene asupra căreia vom reveni în curând, pentru simplul motiv că avem câteva nume foarte interesante, atât din punct de vedere profesional cât și politic.

GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1, localitatea GALAŢI – MOISE IULIANA AMALIA

GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT „ELENA DOAMNA”, localitatea GALAŢI – ENACHE OANA IULIANA

GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7, localitatea GALAŢI – COROPCIANU ALINA-AIDA

GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.9, localitatea GALAŢI – ZORILĂ ALINA DANIELA

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT „SF.STELIAN” , localitatea GALAŢI – VLASE ELENA

GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT „TEDI”, localitatea GALAŢI – COJOCARU ŞTEFĂNICA

GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.30, localitatea GALAŢI – FLOREA DOCHIŢA

GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.36, localitatea GALAŢI – GHEORGHIŢĂ CORINA

GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT „LICURICI”, localitatea GALAŢI – LĂCUSTĂ NICOLETA

GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT „CODRUTA”, localitatea GALAŢI – TÎRCAVU RODICA

GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT „STEP BY STEP”, localitatea GALAŢI – POPA GEANINA

GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT „MOTANUL ÎNCĂLŢAT”, localitatea GALAŢI – BADIU MIRELA-TEODORA

GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT „CAMIL RESSU”, localitatea GALAŢI – IFROSĂ MARILENA

GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT „CROITORAŞUL CEL VITEAZ”, localitatea GALAŢI – HILIUŢĂ CORINA

GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT „ARLECHINO”, localitatea GALAŢI – CHIURTU CARMEN MARIANA

GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.39, localitatea GALAŢI – SAMOILĂ GABRIELA

GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT „PRICHINDEL”, localitatea GALAŢI – DRAGU MARIANA

GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.64, localitatea GALAŢI – HURDUC GINA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN GH. MARINESCU”, localitatea GALAŢI – HUŢANU ANA VIORICA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.3, localitatea GALAŢI – VĂSIOIU MARCELICA-ALEXANDRINA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.5, localitatea GALAŢI – NICOLAEV-MALAXA SĂFTICA-DANIELA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.7, localitatea GALAŢI – NICA LAURENŢIA MONALISSA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 10, localitatea GALAŢI – DICULESCU ANCA LOREDANA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAIL SADOVEANU”, localitatea GALAŢI – MEREUŢĂ CEZARA IOANA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „MIRON COSTIN”, localitatea GALAŢI – MOINEAGU VIORICA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „ŞTEFAN CEL MARE”, localitatea GALAŢI – ŢEPEŞ ALINA-GABRIELA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „ELENA CUZA”, localitatea GALAŢI – LAZĂR MARICEL NICOLAE

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.16, localitatea GALAŢI – MOGOŞ MARIANA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.17, localitatea GALAŢI – CĂRĂUŞU NICOLETA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.18, localitatea GALAŢI – ALEXANDRESCU GABRIELA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „LUDOVIC COSMA”, localitatea GALAŢI – LUPU OANA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.22, localitatea GALAŢI – TUDORACHE VALENTINA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.24, localitatea GALAŢI – GHEŢĂU GHEORGHE

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 25, localitatea GALAŢI – GURĂU NINA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.26, localitatea GALAŢI – BUZOIANU LOREDANA LILIANA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.28, localitatea GALAŢI – BUCŞA CAMELIA ELENA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.29, localitatea GALAŢI – ANDRONIC FLORIN PETRIŞOR

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.33, localitatea GALAŢI – CRĂCIUN FELICIA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI VITEAZUL”, localitatea GALAŢI – VLAD MARIANA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „GRIGORE MOISIL”, localitatea GALAŢI – EMANDACHE IONELA-CĂTĂLINA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „IULIA HAŞDEU”, localitatea GALAŢI – SILIVESTRU IONICA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „SFÂNTUL GRIGORIE TEOLOGUL”, localitatea GALAŢI – ALCEA P. GINA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „SFINŢII ÎMPĂRAŢI”, localitatea GALAŢI – CRISTEA ELENA LAURA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „DAN BARBILIAN”, localitatea GALAŢI – NEACŞU SIMONA MARA

COLEGIUL NAŢIONAL „VASILE ALECSANDRI”, localitatea GALAŢI – ZAMFIR ROMEO

COLEGIUL NAŢIONAL „MIHAIL KOGĂLNICEANU”, localitatea GALAŢI – POPESCU MĂDĂLINA

COLEGIUL NAŢIONAL „ALEXANDRU IOAN CUZA”, localitatea GALAŢI – OPREA MIHAELA

LICEUL TEORETIC „EMIL RACOVIŢĂ”, localitatea GALAŢI – HUMELNICU DELIA ANGELICA

LICEUL TEORETIC „EMIL RACOVIŢĂ”, localitatea GALAŢI – HUMELNICU DELIA ANGELICA

LICEUL TEORETIC „DUNĂREA”, localitatea GALAŢI – ŞTEFAN CRISTINA

COLEGIUL NAŢIONAL „COSTACHE NEGRI”, localitatea GALAŢI – IONESCU MANUELA-ANDRA

LICEUL DE ARTE „DIMITRIE CUCLIN”, localitatea GALAŢI – GIUREA DIANA-ANDREEA

LICEUL CU PROGRAM SPORTIV, localitatea GALAŢI – OPREA ADRIAN-VASILE

SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX „SF. ANDREI”, localitatea GALAŢI – BULGARU COSTEL

COLEGIUL ECONOMIC „VIRGIL MADGEARU”, localitatea GALAŢI – RÂPĂ MARLENA

LICEUL TEHNOLOGIC ”GENERAL DE MARINĂ NICOLAE DUMITRESCU MAICAN”, localitatea GALAŢI –  COSTEA ANTONETA GABRIELA

LICEUL TEHNOLOGIC „RADU NEGRU”, localitatea GALAŢI – STAN MARIA

LICEUL TEHNOLOGIC „AUREL VLAICU”, localitatea GALAŢI – CIUPERCĂ SILVIANA

LICEUL TEHNOLOGIC „PAUL DIMO”, localitatea GALAŢI – UŞER ANCA

LICEUL DE TRANSPORTURI AUTO „TRAIAN VUIA”, localitatea GALAŢI – LUNGU GEANI

LICEUL TEHNOLOGIC ”CAROL I”, localitatea GALAŢI – CONDURACHE-BOTA GICĂ

COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARĂ „ELENA DOAMNA”, localitatea GALAŢI – COMAN V. MARIANA

LICEUL DE TURISM ŞI ALIMENTAŢIE „DUMITRU MOŢOC”, localitatea GALAŢI – GAVRILĂ CORINA

LICEUL TEORETIC „MIRCEA ELIADE”, localitatea GALAŢI – MUNTEANU CORNELIA

LICEUL TEHNOLOGIC „ANGHEL SALIGNY”, localitatea GALAŢI – CONSTANTIN NICOLETA

LICEUL TEORETIC „SFÂNTA MARIA”, localitatea GALAŢI – ENE MONICA

GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT „PRICHINDEL”, localitatea TECUCI – MATEI

MARIA

GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.14, localitatea TECUCI – PETICĂ RODICA

GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.16, localitatea TECUCI – IANCU FELICIA

GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.17, localitatea TECUCI – MILITARU SOLTĂNICA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „ANGHEL RUGINĂ”, localitatea TECUCI – VRABIE ŞTEFAN OVIDIU

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „ION PETROVICI”, localitatea TECUCI – POSTEA MARIA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „ELENA DOAMNA”, localitatea TECUCI – LEFTER ADRIANA SILVICA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „ŞTEFAN OCTAVIAN IOSIF”, localitatea TECUCI – BOŞTIOG NICULINA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE BĂLCESCU”, localitatea TECUCI – DAVID IULIANA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „DIMITRIE STURDZA”, localitatea TECUCI – GOLEA MARIETA FLORENTINA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „IORGU IORDAN”, localitatea TECUCI – STĂNILĂ CRISTIAN

COLEGIUL NAŢIONAL „SPIRU HARET”, localitatea TECUCI – GRECU ION

COLEGIUL NAŢIONAL „CALISTRAT HOGAŞ”, localitatea TECUCI – FILIMON IULIAN CĂTĂLIN

LICEUL TEHNOLOGIC „ELENA CARAGIANI”, localitatea TECUCI – BOTEZ LĂCRĂMIOARA GINA

COLEGIUL NAŢIONAL DE AGRICULTURĂ ŞI ECONOMIE, localitatea TECUCI – BÎRZU CRISTINA VALERIA

LICEUL TEHNOLOGIC „OVID CALEDONIU”, localitatea TECUCI – TROFIN VERONICA IONELA

LICEUL TEHNOLOGIC „PAUL BUJOR”, localitatea BEREŞTI – CONSTANTIN CARMEN

LICEUL TEHNOLOGIC „EREMIA GRIGORESCU”, localitatea TG.BUJOR –COSTANDACHE OANA-ROXANA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „GRIGORE HAGIU”, localitatea TG.BUJOR – VINTILĂ GETA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1, comuna BARCEA – BUJOR VIRGINIA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2, comuna BARCEA – ILIE PETRIŢA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE ŞI MARIA TAŞCĂ”, comuna BĂLĂBĂNEŞTI – METEHĂU CRISTINA-ELENA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, comuna RĂDEŞTI – PORUMB CĂTĂLIN NICOLAE

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, comuna BĂLĂŞEŞTI – CĂPRIŢĂ MIRELA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, comuna BĂLENI – SEBASTIANOV NICOLETA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, comuna BĂNEASA – STRATULAT MIHAELA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, sat SLIVNA, comuna BEREŞTI MERIA – GROSU ANTOANETA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „UNIREA”, comuna BRANIŞTEA – ICHIM SIMONA-ELENA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, comuna BRĂHĂŞEŞTI – LUPU LUCIANA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TOFLEA, sat TOFLEA, comuna BRĂHĂŞEŞTI – CHIRVĂSUŢĂ LOREDANA JANINA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „NATALIA NEGRU”, comuna BUCIUMENI – MELINTE ALINA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, comuna CAVADINEŞTI – RĂILEANU G. DIANA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE IVAŞCU”, comuna CERŢEŞTI – DUDA ELENA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, comuna CORNI – BOLDEANU FLORENTINA-NARCISA

LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1, comuna COROD – MASGRAS ADRIANA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „GENERAL DUMITRU DĂMĂCEANU”, comuna COSMEŞTI – MITACHE CRISTINA ANAMARIA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „ELENA NEGRI”, comuna COSTACHE NEGRI – GOLOMOZ VIORICA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „SFÂNTUL GHEORGHE”, comuna CUCA –

LICŞCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. EMIL PANAITESCU”, comuna CUDALBI – ANDRUNACHE NICOLAE

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, comuna DRĂGĂNEŞTI – STOICA NICU DANIEL

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, comuna DRĂGUŞENI – TALABĂ NICU

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, sat ADAM, comuna DRĂGUŞENI – TAŞCĂ MARIA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1, comuna FÂRŢĂNEŞTI – MARDARE MIOARA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, comuna FOLTEŞTI – GINGHINĂ CĂTĂLINA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, comuna FRUMUŞIŢA – RADUCANU LILIANA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „PETRU RAREŞ”, comuna FRUMUŞIŢA – SASU LAURA-CRISTINA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „SF. TREI IERARHI”, sat HANU CONACHI, comuna FUNDENI – BOGDAN VASILE

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, comuna GHIDIGENI – NEAGU CLAUDIU COSMIN

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „ION CREANGĂ”, sat TĂLPIGI, comuna GHIDIGENI – IFTENE POMPILIA CRISTINA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, comuna GOHOR – IFTENE LAURENŢIU-NICU

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, comuna GRIVIŢA – CONSTANDACHE LOREDANA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1, comuna INDEPENDENŢA – MIHĂILESCU MIHAELA

ŞCOALA PROFESIONALĂ „HORTENSIA PAPADAT BENGESCU”, comuna IVEŞTI – IFRIM MANUELA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „VICTOR ION POPA”, comuna IVEŞTI – BARBU DIANA LIVIA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „NEGOIŢĂ DĂNĂILĂ”, sat BUCEŞTI, comuna IVEŞTI – OANCĂ CARMEN

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, comuna JORĂŞTI – JICMAN FLORIN IONEL

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1, comuna LIEŞTI – LUPOAIE VALENTINA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2, comuna LIEŞTI – SUSANU STELUŢA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „SFÂNTUL NICOLAE”, comuna LIEŞTI – PURICE-SUSANU

Liceul. TEHNOLOGIC NR. 1, comuna CUDALBI – CEOROMILA LILIANNICOLETA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1, comuna MATCA – DAFINA GEORGETA

GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1, comuna MATCA – GRECU MELANIA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „DIMITRIE CANTEMIR”, comuna MATCA – MĂRMUREANU CATI-LARISA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE POALELUNGI”, comuna MĂSTĂCANI – VASILACHE IULIANA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXEI MATEEVICI”, comuna MOVILENI – GAVRILESCU DORICA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, comuna MUNTENI – GHEORGHE PAULA-LĂCRĂMIOARA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, sat UNGURENI, comuna MUNTENI – VASILIE CARMEN-AURICA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „FLOREA JULEA”, comuna NEGRILEŞTI – MIHOCIU DANIEL

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, comuna NĂMOLOASA – PECHIANU FLORIN GIGI

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „GABRIEL DRĂGAN”, comuna NICOREŞTI – ŢUCHEL NICUŢA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, comuna POIANA – DOROŞIN ANIŞOARA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE ŞEICARU”, comuna OANCEA – CUCU MIHAELA

LICEUL TEHNOLOGIC „COSTACHE CONACHI”, comuna PECHEA – ŞTEFU VIORICA ANA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU MORUZI”, comuna PECHEA – PĂUN OLGA-MARIANA

GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL „VIOLETA”, comuna PECHEA – NĂSTASE MARICICA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „DIMITRIE LUCHIAN”, comuna PISCU – VRÂNCEANU ANIŞOARA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, comuna PRIPONEŞTI – BOTEZATU DANIEL

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, comuna REDIU – MUNTEANU LOREDANA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, comuna SUHURLUI – DIMIAN NELA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „LASCĂR CATARGIU”, comuna SCHELA – DUMITRAŞCU I. LUIZA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, sat FÂNTÂNELE, comuna SCÂNTEIEŞTI – CIOROIU MĂRIOARA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, comuna SLOBOZIA CONACHI – FLOREA LUCICA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „ELENA DOAMNA”, comuna CUZA VODĂ – ARMENCEA FLORENTINA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „SFÂNTA CUVIOASA PARASCHEVA”, comuna SMÂRDAN – BOTEZATU NINA-CRISTINA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „ENE PATRICIU”, comuna SMULŢI – MUNTENIŢĂ CARMEN

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE BURLUI”, comuna SUCEVENI – BUSUIOC MARICEL

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, comuna ŞENDRENI – BORDEIANU JANINA

LICEUL TEHNOLOGIC „TUDOR VLADIMIRESCU”, comuna TUDOR VLADIMIRESCU – LUPU GEANINA-VALENTINA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, comuna TULUCEŞTI – TEODORESCU MONICA LIZICA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „TUDOR PAMFILE”, comuna ŢEPU – POSTOLACHE GELU VALENTIN

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1, sat UMBRĂREŞTI, comuna UMBRĂREŞTI – MARTIN MARIETA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „SF.STELIAN”, sat UMBRĂREŞTI DEAL, comuna UMBRĂREŞTI – BABEŞ MONICA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „DOAMNA NICA” , comuna VALEA MĂRULUI – SÎRGHE ELENA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „SFÂNTUL NICOLAE”, comuna VÂNĂTORI – CĂLIN IULIANA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, comuna VÂRLEZI – NĂMOLOSU V. NECULAI

ŞCOALA GIMNAZIALĂ „SFÂNTUL IERARH NICOLAE”, comuna VLĂDEŞTI – CALAPOD VALERIA

LICEUL TEHNOLOGIC „SIMION MEHEDINŢI”, localitatea GALAŢI – DUMITRACHE LUCICA

ŞCOALA PROFESIONALĂ SPECIALĂ „EMIL GÂRLEANU”, localitatea GALAŢI – IONAŞCU GRIGORE

ŞCOALA GIMNAZIALĂ SPECIALĂ „CONSTANTIN PUFAN”, localitatea GALAŢI – SCARLAT MARIA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ SPECIALĂ „CONSTANTIN PĂUNESCU”, localitatea TECUCI – IACOB ION

CLUBUL SPORTIV ŞCOLAR, localitatea GALAŢI – NEOFIT ADRIANA

CLUBUL SPORTIV ŞCOLAR, localitatea TECUCI – MIHAI OVIDIU-EDUARD

PALATUL COPIILOR ŞI ELEVILOR, localitatea GALAŢI – BARBU CHARLOTTE

CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA GALAŢI – BULAI DIAMANTA LUMINIŢA

CENTRUL DE EXCELENŢĂ GALAŢI – MIRON MARIA-ISABELA


Distribuie articolul

You May Also Like